По запитване
Property 65703 photo 1
Property 65703 photo 2
Property 65703 photo 3
Property 65703 photo 4

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Подобни обекти

Препоръчваме Наем
от 800 € 11 €/m²
  • Обектен код 66135
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Наем
от 750 € 5 €/m²
  • Обектен код 66039
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин