168 000 €
1846 €/m²
Property 65967 photo 1
Property 65967 photo 2
Property 65967 photo 3
Property 65967 photo 4
Property 65967 photo 5
Property 65967 photo 6
Property 65967 photo 7
Property 65967 photo 8
Property 65967 photo 9
Property 65967 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 91 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, 2 складови помещения. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 20240
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 1478 €/m²
  • Обектен код 26367
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 1991 €/m²
  • Обектен код 34721
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 34726
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 36627
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2876 €/m²
  • Обектен код 37824
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 42975
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 48551
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2803 €/m²
  • Обектен код 48570
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 51308
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 250 m

Абонамент за бюлетин