170 000 €
1667 €/m²
Property 34726 photo 1
Property 34726 photo 2
Property 34726 photo 3
Property 34726 photo 4
Property 34726 photo 5
Property 34726 photo 6
Property 34726 photo 7
Property 34726 photo 8
Property 34726 photo 9
Property 34726 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5800 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин