145 000 €
2900 €/m²
Property 66005 photo 1
Property 66005 photo 2
Property 66005 photo 3
Property 66005 photo 4
Property 66005 photo 5
Property 66005 photo 6
Property 66005 photo 7
Property 66005 photo 8
Property 66005 photo 9
Property 66005 photo 10
Property 66005 photo 11
Property 66005 photo 12
Property 66005 photo 13

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор.

Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2202 €/m²
  • Обектен код 64447
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 64237
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин