170 000 €
2833 €/m²
Property 65936 photo 1
Property 65936 photo 2
Property 65936 photo 3
Property 65936 photo 4
Property 65936 photo 5

Details

  • Година на строителство: 1986
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 64237
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64262
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 2813 €/m²
  • Обектен код 64274
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин