180 000 €
2400 €/m²
Property 64237 photo 1
Property 64237 photo 2
Property 64237 photo 3
Property 64237 photo 4
Property 64237 photo 5
Property 64237 photo 6
Property 64237 photo 7
Property 64237 photo 8
Property 64237 photo 9

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1965
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3840 €/m²
  • Обектен код 65005
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 63233
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 62913
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 62892
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m

Абонамент за бюлетин