175 000 €
4167 €/m²
Property 66030 photo 1
Property 66030 photo 2
Property 66030 photo 3
Property 66030 photo 4
Property 66030 photo 5
Property 66030 photo 6
Property 66030 photo 7
Property 66030 photo 8
Property 66030 photo 9
Property 66030 photo 10
Property 66030 photo 11

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 42 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин