175 000 €
4487 €/m²
Property 63918 photo 1
Property 63918 photo 2
Property 63918 photo 3
Property 63918 photo 4
Property 63918 photo 5
Property 63918 photo 6
Property 63918 photo 7
Property 63918 photo 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 39 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор.

Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 62913
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
227 000 € 3847 €/m²
  • Обектен код 65760
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин