Property 65760 photo 1
Property 65760 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 59 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65208
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин