195 000 €
4333 €/m²
Property 63920 photo 1
Property 63920 photo 2
Property 63920 photo 3
Property 63920 photo 4
Property 63920 photo 5
Property 63920 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор.

Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 62767
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64469
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 63233
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4585 €/m²
  • Обектен код 63922
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин