188 000 €
4585 €/m²
Property 63922 photo 1
Property 63922 photo 2
Property 63922 photo 3
Property 63922 photo 4
Property 63922 photo 5
Property 63922 photo 6
Property 63922 photo 7
Property 63922 photo 8
Property 63922 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор.

Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3432 €/m²
  • Обектен код 64594
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 62767
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин