Property 64870 photo 1
Property 64870 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 65023
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 65078
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65208
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин