168 000 €
1826 €/m²
Property 65112 photo 1
Property 65112 photo 2
Property 65112 photo 3
Property 65112 photo 4
Property 65112 photo 5
Property 65112 photo 6
Property 65112 photo 7
Property 65112 photo 8
Property 65112 photo 9
Property 65112 photo 10
Property 65112 photo 11
Property 65112 photo 12
Property 65112 photo 13
Property 65112 photo 14
Property 65112 photo 15
Property 65112 photo 16
Property 65112 photo 17
Property 65112 photo 18

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м в Солун. Апартаментът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
240 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 63941
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 64237
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64262
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
166 000 € 2813 €/m²
  • Обектен код 64274
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин