195 000 €
2786 €/m²
Property 65212 photo 1
Property 65212 photo 2
Property 65212 photo 3
Property 65212 photo 4
Property 65212 photo 5
Property 65212 photo 6
Property 65212 photo 7
Property 65212 photo 8
Property 65212 photo 9
Property 65212 photo 10
Property 65212 photo 11
Property 65212 photo 12
Property 65212 photo 13
Property 65212 photo 14
Property 65212 photo 15
Property 65212 photo 16
Property 65212 photo 17

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 63941
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 64237
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64262
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3173 €/m²
  • Обектен код 64272
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин