Property 65127 photo 1
Property 65127 photo 2
Property 65127 photo 3
Property 65127 photo 4
Property 65127 photo 5
Property 65127 photo 6
Property 65127 photo 7
Property 65127 photo 8
Property 65127 photo 9
Property 65127 photo 10
Property 65127 photo 11
Property 65127 photo 12
Property 65127 photo 13
Property 65127 photo 14

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
180 000 € 2368 €/m²
  • Обектен код 58535
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2446 €/m²
  • Обектен код 58876
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Обектен код 59096
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 59246
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
182 000 € 1654 €/m²
  • Обектен код 59340
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 59675
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
176 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 59872
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
179 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 59874
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3189 €/m²
  • Обектен код 59881
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин