182 000 €
1655 €/m²
Property 59340 photo 1
Property 59340 photo 2
Property 59340 photo 3
Property 59340 photo 4
Property 59340 photo 5
Property 59340 photo 6
Property 59340 photo 7
Property 59340 photo 8
Property 59340 photo 9
Property 59340 photo 10
Property 59340 photo 11
Property 59340 photo 12
Property 59340 photo 13
Property 59340 photo 14
Property 59340 photo 15
Property 59340 photo 16
Property 59340 photo 17

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2850 m
  • Разстояние до летището: 14,5 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
166 000 € 2813 €/m²
  • Обектен код 64274
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 64868
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин