Property 64868 photo 1
Property 64868 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
235 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 64868
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 64591
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
279 000 € 3321 €/m²
  • Обектен код 62449
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
205 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 60786
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин