Property 60786 photo 1
Property 60786 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 17,5 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 106 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 64595
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 64471
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3602 €/m²
  • Обектен код 65002
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин