Property 64756 photo 1
Property 64756 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 58 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 64591
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 62892
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 63831
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин