290 000 €
3372 €/m²
Property 64591 photo 1
Property 64591 photo 2
Property 64591 photo 3
Property 64591 photo 4
Property 64591 photo 5
Property 64591 photo 6
Property 64591 photo 7
Property 64591 photo 8
Property 64591 photo 9

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, райграс, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Обектен код 59131
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 64868
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
405 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 41514
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
310 000 € 3195 €/m²
  • Обектен код 57576
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 55996
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин