Продажба - Апартамент 108 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община Тумпа Ано Тумпа
330 000 €
3056 €/m²
Property 55996 photo 1
Property 55996 photo 2
Property 55996 photo 3
Property 55996 photo 4
Property 55996 photo 5
Property 55996 photo 6
Property 55996 photo 7
Property 55996 photo 8
Property 55996 photo 9
Property 55996 photo 10
Property 55996 photo 11
Property 55996 photo 12
Property 55996 photo 13

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 36590
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин