Property 58412 photo 1
Property 58412 photo 2
Property 58412 photo 3
Property 58412 photo 4
Property 58412 photo 5
Property 58412 photo 6
Property 58412 photo 7
Property 58412 photo 8
Property 58412 photo 9
Property 58412 photo 10
Property 58412 photo 11
Property 58412 photo 12
Property 58412 photo 13
Property 58412 photo 14
Property 58412 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1966
  • Година на обновяване: 2024
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м в Солун. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 64595
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин