Property 65292 photo 1
Property 65292 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
300 000 € 2912 €/m²
  • Обектен код 64493
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 3934 €/m²
  • Обектен код 62278
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 64591
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 4230 €/m²
  • Обектен код 59413
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин