Property 52533 photo 1
Property 52533 photo 2
Property 52533 photo 3
Property 52533 photo 4
Property 52533 photo 5
Property 52533 photo 6
Property 52533 photo 7
Property 52533 photo 8
Property 52533 photo 9
Property 52533 photo 10
Property 52533 photo 11

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто. Сграда без асансьор.

Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 59229
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 60737
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 2959 €/m²
  • Обектен код 58082
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин