250 000 €
1724 €/m²
Property 60737 photo 1
Property 60737 photo 2
Property 60737 photo 3
Property 60737 photo 4
Property 60737 photo 5
Property 60737 photo 6
Property 60737 photo 7
Property 60737 photo 8
Property 60737 photo 9
Property 60737 photo 10
Property 60737 photo 11
Property 60737 photo 12
Property 60737 photo 13
Property 60737 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 12,5 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 145 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 3934 €/m²
  • Обектен код 62278
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3466 €/m²
  • Обектен код 64478
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 64543
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин