Property 65763 photo 1
Property 65763 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 56 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 41515
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
382 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 64644
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 55996
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
230 000 € 2446 €/m²
  • Обектен код 58876
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3195 €/m²
  • Обектен код 57576
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин