310 000 €
3196 €/m²
Property 57576 photo 1
Property 57576 photo 2
Property 57576 photo 3
Property 57576 photo 4

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 60737
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3676 €/m²
  • Обектен код 65003
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2912 €/m²
  • Обектен код 64493
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 2035 €/m²
  • Обектен код 58412
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64546
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин