230 000 €
2447 €/m²
Property 58876 photo 1
Property 58876 photo 2
Property 58876 photo 3
Property 58876 photo 4

Details

  • Брой етажи: 7
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 3532 €/m²
  • Обектен код 58273
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 62913
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4843 €/m²
  • Обектен код 62082
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Обектен код 60749
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин