310 000 €
4844 €/m²
Property 62082 photo 1
Property 62082 photo 2
Property 62082 photo 3
Property 62082 photo 4
Property 62082 photo 5

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 64 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
250 000 € 3623 €/m²
  • Обектен код 64952
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 64595
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 64548
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 36771
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин