250 000 €
3623 €/m²
Property 64952 photo 1
Property 64952 photo 2
Property 64952 photo 3
Property 64952 photo 4
Property 64952 photo 5
Property 64952 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 69 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Обектен код 59096
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3195 €/m²
  • Обектен код 57576
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 60737
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин