220 000 €
4000 €/m²
Property 62913 photo 1
Property 62913 photo 2
Property 62913 photo 3
Property 62913 photo 4
Property 62913 photo 5
Property 62913 photo 6
Property 62913 photo 7
Property 62913 photo 8
Property 62913 photo 9
Property 62913 photo 10
Property 62913 photo 11
Property 62913 photo 12
Property 62913 photo 13
Property 62913 photo 14
Property 62913 photo 15
Property 62913 photo 16
Property 62913 photo 17
Property 62913 photo 18
Property 62913 photo 19
Property 62913 photo 20
Property 62913 photo 21
Property 62913 photo 22

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

ПРОДАВА СЕ – Реновирана обзаведена гарсониера 55 кв.м в центъра на Солун

В самия център на Солун, само на 300 метра от морето и на 350 метра от метростанция, се продава напълно реновирана и обзаведена гарсониера на 6-ти етаж с площ 55 кв.м. Имотът се намира в добре поддържана сграда от 1972 г. и е основно реновиран през 2023 г.

Характеристики на имота:

  • Етаж: 6-ти с асансьор
  • Площ: 55 кв.м
  • Разпределение: 1 спалня, дневна с кухня, баня
  • Състояние: Реновирано – Обзаведено
  • Отопление/Охлаждане: Климатик
  • Енергиен клас: C
  • Настилка: Теракот
  • Дограма: Алуминиева плъзгаща с троен стъклопакет и комарници
  • Блиндирана врата
  • Балкони 10 кв.м с открита гледка
  • Достъпно за хора с увреждания
  • Светло и с две изложения

Предимства на локацията:

  • 1 минута от улица Егнатия
  • 350 м до метростанция
  • 300 м до морския бряг
  • Близо до магазини, аптеки, училища, банки, църкви и автобусни спирки
  • Разстояние до летище: 18 км

Предлага се напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди. Подходящ както за живеене, така и за отдаване под наем (Airbnb).

Продажба
309 000 € 2376 €/m²
  • Обектен код 59963
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2945 €/m²
  • Обектен код 60056
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 4202 €/m²
  • Обектен код 65070
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин