210 000 €
1750 €/m²
Property 64883 photo 1
Property 64883 photo 2
Property 64883 photo 3
Property 64883 photo 4
Property 64883 photo 5
Property 64883 photo 6
Property 64883 photo 7
Property 64883 photo 8
Property 64883 photo 9
Property 64883 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1988
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една трапезария, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
266 000 € 2742 €/m²
  • Обектен код 62059
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
225 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 62767
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин