195 000 €
4333 €/m²
Property 63919 photo 1
Property 63919 photo 2
Property 63919 photo 3
Property 63919 photo 4
Property 63919 photo 5
Property 63919 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор.

Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 62892
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3602 €/m²
  • Обектен код 65002
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин