185 000 €
2643 €/m²
Property 65935 photo 1
Property 65935 photo 2
Property 65935 photo 3
Property 65935 photo 4
Property 65935 photo 5
Property 65935 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1986
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3676 €/m²
  • Обектен код 65003
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 64883
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 3857 €/m²
  • Обектен код 65761
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин