250 000 €
3289 €/m²
Property 65565 photo 1
Property 65565 photo 2
Property 65565 photo 3
Property 65565 photo 4
Property 65565 photo 5
Property 65565 photo 6
Property 65565 photo 7
Property 65565 photo 8
Property 65565 photo 9
Property 65565 photo 10
Property 65565 photo 11
Property 65565 photo 12
Property 65565 photo 13

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1987
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор.

Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 3532 €/m²
  • Обектен код 58273
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 3934 €/m²
  • Обектен код 62278
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 59982
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 55996
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 1991 €/m²
  • Обектен код 34721
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 54691
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин