270 000 €
3600 €/m²
Property 54691 photo 1
Property 54691 photo 2
Property 54691 photo 3
Property 54691 photo 4
Property 54691 photo 5
Property 54691 photo 6
Property 54691 photo 7
Property 54691 photo 8

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор.

Продажба
355 000 € 2886 €/m²
  • Обектен код 58206
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 63865
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 53017
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Обектен код 60749
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3814 €/m²
  • Обектен код 57578
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 57270
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 63905
  • Квадратура 54 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
360 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 64651
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин