Property 62453 photo 1
Property 62453 photo 2
Property 62453 photo 3
Property 62453 photo 4
Property 62453 photo 5
Property 62453 photo 6
Property 62453 photo 7

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 61 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, 2 холове с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 65291
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 62913
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
299 000 € 2300 €/m²
  • Обектен код 59899
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин