Property 65151 photo 1
Property 65151 photo 2
Property 65151 photo 3
Property 65151 photo 4
Property 65151 photo 5
Property 65151 photo 6
Property 65151 photo 7
Property 65151 photo 8
Property 65151 photo 9
Property 65151 photo 10
Property 65151 photo 11
Property 65151 photo 12
Property 65151 photo 13

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 66031
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин