158 000 €
6077 €/m²
Property 65924 photo 1
Property 65924 photo 2
Property 65924 photo 3
Property 65924 photo 4
Property 65924 photo 5
Property 65924 photo 6
Property 65924 photo 7
Property 65924 photo 8
Property 65924 photo 9
Property 65924 photo 10
Property 65924 photo 11
Property 65924 photo 12

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1960
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 26 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 66115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 3135 €/m²
  • Обектен код 64263
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64469
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин