150 000 € 140 000 €
1944 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 65291
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
158 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 64912
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 64641
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин