144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1962
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 62 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64262
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 64019
  • Квадратура 15 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
210 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64469
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин