145 000 €
2071 €/m²
Property 63524 photo 1
Property 63524 photo 2
Property 63524 photo 3
Property 63524 photo 4
Property 63524 photo 5
Property 63524 photo 6
Property 63524 photo 7
Property 63524 photo 8
Property 63524 photo 9
Property 63524 photo 10
Property 63524 photo 11
Property 63524 photo 12
Property 63524 photo 13
Property 63524 photo 14

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1959
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 65291
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 63831
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
125 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 65329
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 65429
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин