125 000 €
1984 €/m²
Property 65329 photo 1
Property 65329 photo 2
Property 65329 photo 3
Property 65329 photo 4
Property 65329 photo 5
Property 65329 photo 6
Property 65329 photo 7

Details

  • Годишно: 4,03%
  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 63 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 65006
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 64641
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3043 €/m²
  • Обектен код 62562
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2881 €/m²
  • Обектен код 64470
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин