138 000 €
2816 €/m²
Property 65746 photo 1
Property 65746 photo 2
Property 65746 photo 3
Property 65746 photo 4
Property 65746 photo 5
Property 65746 photo 6
Property 65746 photo 7
Property 65746 photo 8
Property 65746 photo 9
Property 65746 photo 10
Property 65746 photo 11
Property 65746 photo 12
Property 65746 photo 13
Property 65746 photo 14
Property 65746 photo 15
Property 65746 photo 16
Property 65746 photo 17
Property 65746 photo 18
Property 65746 photo 19
Property 65746 photo 20
Property 65746 photo 21
Property 65746 photo 22
Property 65746 photo 23
Property 65746 photo 24
Property 65746 photo 25
Property 65746 photo 26
Property 65746 photo 27

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 49 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
177 000 € 1770 €/m²
  • Обектен код 63906
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
139 000 € 1805 €/m²
  • Обектен код 64425
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 65291
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 64671
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65866
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин