200 000 €
2439 €/m²
Property 64671 photo 1
Property 64671 photo 2
Property 64671 photo 3
Property 64671 photo 4
Property 64671 photo 5
Property 64671 photo 6
Property 64671 photo 7
Property 64671 photo 8
Property 64671 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1993
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
240 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 63941
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 64267
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 64472
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 65292
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин