Property 64470 photo 1
Property 64470 photo 2
Property 64470 photo 3

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 59 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
235 000 € 3405 €/m²
  • Обектен код 64951
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
235 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 64868
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3174 €/m²
  • Обектен код 64273
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
166 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 64276
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин