235 000 €
3406 €/m²
Property 64951 photo 1
Property 64951 photo 2
Property 64951 photo 3
Property 64951 photo 4
Property 64951 photo 5
Property 64951 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 69 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52533
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4821 €/m²
  • Обектен код 65763
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 63264
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 59875
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Обектен код 59096
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 66117
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 56786
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин