178 000 €
4450 €/m²
Property 66033 photo 1
Property 66033 photo 2
Property 66033 photo 3
Property 66033 photo 4
Property 66033 photo 5
Property 66033 photo 6
Property 66033 photo 7
Property 66033 photo 8
Property 66033 photo 9
Property 66033 photo 10
Property 66033 photo 11
Property 66033 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1958
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65208
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
167 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 64468
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
228 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 65827
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 65078
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин