220 000 €
1982 €/m²
Property 65259 photo 1
Property 65259 photo 2
Property 65259 photo 3
Property 65259 photo 4
Property 65259 photo 5
Property 65259 photo 6
Property 65259 photo 7
Property 65259 photo 8
Property 65259 photo 9
Property 65259 photo 10
Property 65259 photo 11
Property 65259 photo 12
Property 65259 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 111 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65296
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 4416 €/m²
  • Обектен код 65758
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3688 €/m²
  • Обектен код 65759
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
227 000 € 3847 €/m²
  • Обектен код 65760
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин