Property 60056 photo 1
Property 60056 photo 2
Property 60056 photo 3
Property 60056 photo 4
Property 60056 photo 5
Property 60056 photo 6
Property 60056 photo 7
Property 60056 photo 8
Property 60056 photo 9
Property 60056 photo 10
Property 60056 photo 11
Property 60056 photo 12
Property 60056 photo 13
Property 60056 photo 14
Property 60056 photo 15
Property 60056 photo 16
Property 60056 photo 17
Property 60056 photo 18

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 73 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
207 000 € 3450 €/m²
  • Обектен код 64947
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 60786
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин